SYSTEMY ZAŁADUNKU I ROZŁADUNKU BIG-BEGÓW

Big-Bagi są to worki o bardzo dużej pojemności służące do pakowania towarów wielko-pojemnościowych. Worki te służą jako ekologiczne opakowanie do transportu sypkich bądź granulowanych produktów, których masa może sięgnąć nawet 2500 kg. Znajdują one zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu np. w przemyśle spożywczym (zboża, cukier, laktozę, skrobia i inne), przemyśle chemicznym (nawozy sztuczne, granulaty i inne), branży budowlanej (piaski, grysy, wapno i inne).

Firma EST dostarcza kompletne systemy do załadunku i rozładunku Big-Begów zarówno stacjonarne jak i mobilne.

Systemy rozładunku posiadają konstrukcję modułową o wielu odmianach, która umożliwia w ten sposób ich dopasowanie do różnorodnych specyficznych zastosowań. Systemy te znajdują zastosowania do opróżniania Big-Begów zarówno jedno- jak i wielokrotnego użytku. W zależności od potrzeb mogą być dodatkowo wyposażone w rynnę spsustową. Maksymalne wymiary to 1,2x1,2x2,5m wysokości, a nośność do 2,5 tony.

Firma oferuje bezpieczne systemy załadunku dla wszystkich rozmiarów i kształtów Big-Begów. Systemy te posiadają konstrukcję modułową, a więc mogą być dołączane do istniejących już instalacji. Systemy rozładunku dostępne są w wielu wersjach z różnym wyposażeniem, począwszy od systemu sterowanego manualnie, a skończywszy na wysokiej jakości automatycznym systemie sterowania. Wydajność systemu do 60 big-begów na godz. Maksymalny ciężar napełnianego Big-Begu to 2,5t.

zaladunek
rozladunekrozladunek