KONTENEROWE STACJE PALIW

Firma EST dostarcza najnowszy produkt na rynku europejskim jakimi są kontenerowe stacje paliw dla benzyny, olejów napędowych, biodiesli, bioetanoli oraz olei roślinnych. Zbiorniki stacji wykonane są w standardach bezpieczeństwa ISO, z możliwością napełniania samochodów osobowych, ciężarówek, jachtów, łodzi motorowych oraz samolotów i helikopterów. Dostarczane są z możliwością samo zasilania (opcjonalnie generator) stanowią samowystarczalną jednostkę dla potrzeb cywilnych jak i wojskowych.

zastosowanie

Zbiorniki posiadają wszelkiego rodzaju atesty bezpieczeństwa dlatego też mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie wymagane są profesjonalne systemy napełniania urządzeń mechanicznych. Zbiorniki wykonane są w systemie ścian podwójnych z niezbędnym oprzyrządowaniem Objętość zbiorników paliwa wynoszą 20.000 litrów lub 40.000 litrów.

zastosowanie

Dystrybutor paliwa wyposażony w licznik dozowania z pełną elektroniką. Szybkość podawania paliwa od 45 do 120 litrów na minutę. Systemy dystrybucji pojedyncze lub podwójne. Kontenerowe stacje dostarczane są w dwóch wersjach bez pomieszczenia dla obsługi luz z integrowanym pomieszczeniem dla obsługi.

zastosowanie

Cechą charakterystyczną tych zbiorników jest łatwość ich przemieszczania ponieważ przewozi się je na lawetach, a umieszcza się je na terenie za pomocą dźwigu. Masa stacji od 2,5 tony do 12 ton. Wymagane podłączenia elektryczne to 3x230/400 V, zakres pracy w temperaturach od –20 do +50 stopni Celsjusza, długość węża dystrybutora 4 m. Długość do 12 metrów, szerokość do 2,5 metra i wysokość do 2,5 metra.

zastosowanie