Firmy partnerskie

Firma EST wspólnie z firmami partnerskimi oferuje Państwu pomoc przy finansowaniu inwestycji oraz przy składaniu i wypełnianiu wniosków o dofinansowanie inwestycji ze środków Unii Europejskiej. A, zatem służymy pomocą Państwu na każdym etapie tworzonej przez Państwa inwestycji.

Wraz z naszymi firmami partnerskimi zapewniamy Państwu kompleksową obsługę od momentu nawiązania pierwszego kontaktu (wysłania oferty), a skończywszy na uruchomieniu zakładu (wraz z jego budową).

Przygotowanie Wniosków do UE

Firma „Ekoconsultant” jest firmą doradczą, której zatrudnione osoby mają doświadczenie w finansach i księgowości oraz prowadzeniu rozliczeń pracowniczych i doradztwie w zakresie dotacji UE od 1991 roku. Tworzy zespół specjalistów zdolnych szybko i skutecznie reagować na potrzeby Klientów. Obecnie Ekoconsultant zatrudnia ponad 30 specjalistów z dziedziny: rachunkowości, finansów, prawa pracy, ekonomii. Firma Ekoconsultant pozyskała już ponad 150 dotacji UE na różnego rodzaju inwestycje dla swoich Klientów.

econsultant

Finansowanie Inwestycji

Firma „RARAAVIS” jest firmą doradczą, która oferuje doradztwo inwestycyjne, pozwolenia na budowę, kompleksowe projekty inwestycyjne, pośrednictwo finansowe, obsługę zobowiązań, pełną obsługę prawną, pośrednictwo kredytowe. Współpracując z największymi Bankami w Polsce, zapewniamy najlepsze warunki kredytowania inwestycji.

Skup/odbiór produkcji

Ponadto, jeśli chcieliby Państwo uruchomić zakład produkcyjny i mieli problemy ze znalezieniem odbiorócw, nasza firma, wraz z jedną z firm partnerskich, zapewni Państwu zbyt na produkty.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Nasz przedstawiciel regionalny firma „Kenergy” na prawach wyłączności serwisowej zapewni Państwu pełną obsługę serwisową oraz pomoc przy uruchomieniu instalacji. Firma „Kenergy” służy również Państwu pomocą przy wyborze odpowiedniego rozwiązania, które spełni Państwa oczekiwania dotyczące uruchomienia zakładu produkcyjnego w oparciu o nasze urządzenia.

kenergy