O nas

Firma EST – Ekologiczne Systemy Transportowe Sp. z o.o. powstała w 1996 roku w Krakowie jako firma inżyniersko-konsultingowa. Od samego początku, podstawowym przedmiotem jej działania było wdrażanie systemów przyjaznych środowisku.

Jesteśmy otwarci na szeroko rozumianą współpracę. Dowodem tego jest otwarcie naszego oddziału w Bułgarii, i możliwość sprzedaży na terenie Bułgarii Państwa produktów. W niedalekiej przyszłości nasze oddziały powstaną w kilku kolejnych Państwach Europejskich.

Firma EST – Ekologiczne Systemy Transportowe Sp. z o.o. podpisała umowy z firmami z Europy oraz Stanów Zjednoczonych, na podstawie których stała się wyłącznym przedstawicielem i dostawcą urządzeń dla wielu różnych branż przemysłu w Polsce. Dostarczane przez nas urządzenia charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niezawodnością działania. Potwierdzają to certyfikaty, które dostarczamy wraz z urządzeniami oraz opinie użytkowników naszych urządzeń

Nasza firma rozwija się w sposób ciągły i systematycznie poszerza zakres swojej działalności. Od 2007 roku firma dostarcza kompletne linie i urządzenia do produkcji paliw stałych na bazie biomasy, jak również systemy kogeneracyjne małej mocy. Najnowszym produktem dostarczanym przez naszą firmę są kontenerowe stacje paliw.

Aktualnie intensywnie pracujemy nad możliwościami dostaw najnowszych urządzeń i maszyn dla klientów indywidualnych oraz rolnictwa.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do współpracy.

Prezes Zarządu
Mgr inż. Ryszard Mięso

V-ce Prezes ds. Techniki i Rozwoju
Dr inż. Rafał Mięso